,,Nemůžeš-li dosáhnout nebe,rozpoutej peklo..."- z knihy Neviditelný 

5. Díl

15. prosince 2016 v 11:19 | Claudia |  Moje malé tajemství - Příběh

Vadim:
Co to ... Koukl jsem na obal deníku a najednou mě to trklo. Tohle je to co nikdo neví. Každý si myslí, že je to jen povídačka, ale ve skutečnosti je to naše kronika. Psal ji tehdy, král osady na pergamenový papír a později ho dali do desek. Je tam zapsáno přes několik set let. Je to opravdu starožitnost. Bohužel deník se jednou ztratil, a pak se už nenašel. Chtěl bych vědět, jak se po asi sto letech, objevil zrovna u téhle slečny. Každopádně věřím, že ona ho nezničí.
,,Prosíme připoutejte se, budeme přistávat" řekla letuška. A po chvíli jsme začali klesat.

Katherine:
Ten kluk vedle mě byl dost sympatický. Dost jsem přemýšlela, jak to, že ho neodradila ta kniha ? Spíše deník, ale prostě, ať je to cokoliv, toho kluka to neomlouvá v tom, že nechápu o co mu jde. Beru si taxi, ale jdu tak pomalu, že mě předběhne ten kluk z letadla. Rychle běžím k taxikáři.
,,Na Frenklinovu!" (nevím jestli tam nějaká taková je :D ) křikli jsme oba zároveň a pak se oba koukali na sebe. Byla to nějaká doba co jsme se na sebe koukali.
,,Tak kdo jede ?! Neplatí mě za to že stojím a čekám na blbce"
Řekl naštvaně řidič.
,,Jedeme oba" řekl ten kluk.
Nasedli jsme a on se rozjel.
,,Frenklinova 15" řekl ten kluk.
,,A slečna ?"
,,Stejně, teď jsem zjistila že je soused" řekla jsem a koukala jsem na něj. On se jen usmál.

Vadim:
Byli jsme před domem. Měli jsme zaplatit něco kolem 200 dolarů. Ta holka je rychle vytáhla a dala je tam řidiči.
,,To je dobrý" řekla mi a odešla z auta. Nechápu to. Vystoupil jsem taky a šel jsem, teď už domů. Teta o všem věděla a tak už mě vyhlížela v okně. Očkem jsem koukl na tu holku a on zrovna vešla do domu. Taky jsem přidal na tempu a vydal se za tetou. Otevřela mi dveře a objala mě. Jako jediná z naší rodiny je čarodějka. Ví toho hodně a tak no.
,,Tak se pojď najíst, určitě ti po cestě vyhládlo" řekla teta a já jen kývl. Měl jsem opravdu hlad, ale ta holka. Je mi dost sympatická. No nic, pak ji musím někam pozvat, když zatáhla celej taxík. Ještě nevím kam, ale tak to je jedno, to ještě vymyslím. Sedl jsem si ke stolu a teda přede mě dala talíř s těstovinovým salátem. Okamžitě jsem se do toho pustil.
,,Teto ?" řekl jsem se skoro plnou pusou.
,,Ano ?" zeptala se a koukala na mě. Všechen obsah v mích ústech jsem polkl a koukl na tetu.
,,Našel se deník" řekl jsem a teta, která se zrovna napila vody ji málem vyprskla.
,,Cože?!" zeptala se koukala na mě jako na blázna.

Tak tady je další díl,, z mojí povídky snad se vám líbí. :) Sand se najde někdo kdo to čte a líbí se mu to. Budu ráa za každý komentář, nebo rady atd... :) No nic, mějte se hezky a zase u nějakého dalšího článku! :)
xxClaudiaxx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ahoj :+)