,,Nemůžeš-li dosáhnout nebe,rozpoutej peklo..."- z knihy Neviditelný 

Pomoc v dnešním světě

17. srpna 2016 v 22:43 | Eda
Ahoj :)
Nejřív než bych začala něco psát, tak bych se chtěla trochu představit.
Jsem malá holka z malého města s velkými sny.. <3 Věnuju se zpěvu a hře na kytaru. Asi 2 roky zpět jsem chodila na hasiče a abych řekla pravdu, tak mi to teď opravdu chybí. Jsem bisexual. Nevím co bych dál o sobě řekla protože se už nemůžu dočkat co ze svého mozku vyplodím. :D
Pomoc v dnešním světě.
Taky se vám nelíbí situace ve světě a stres všude kolem? Máte taky pocit že jste proti světu úplně maličcí? To vůbec není pravda. Pokud jste ten typ co já a radí tvoříte lidem úsměv na tváři, tak si myslím že tenhle příspěvek je pro vás. A né jen pro vás, ale ostatní kteří si z tohohle vezmou příklad.
Jak tedy pomoct? Je to opravdu jednoduché. Stačí se prostě snažit a pomáhat co to jen jde. Můžete například chodit na náštěvy do domova důchodců a popovídat si s nima. Přeci jenom každý důchodce se usměje nad tím když za ním přijdete a popovídáte si s ním. O čemkoliv. Důchodci jsou tam totiž většinou sami.
Nebo přispívat na charitu. Ano je to opravdu krásná věc, když víte že opravdu pomůžete člověku v nouzi. Sice ten úsměv neuvidíte, ale myslím že každý v těžké situaci se aspoň trošičku pousměje.
Když vidíte důchodce a nebo kohokoliv s těžkým nákupem, nebo prostě vidíte že potřebuje pomoc, tak za ním přijďte a jednoduše mu pomožte.
Pár povzbudivých slov a jedno velké objetí určitě potěší každého.
S těmito malými a zároveň velkými věci můžete vytvořit mnoha lidem úsměv na tváři. Pokud jste někdo viděli film "Pošli to dál", tak si myslím že by byl dobrý nápad aby se tahle myšlenka šíříla dál..
Opravdu nejsme proti světu bezmocní a můžeme mu takhle aspoň trochu pomoct <3 Tak proto sdílejte a šiřte tenhle blog dál, protože i s tímhle blogem můžeme dokázat mnoho velkých věcí <3
With love Eda <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ahoj :+)